Film: Faith like potatoes

  • Op vrijdagavond 9 februari om 19.30 uur is er weer een filmavond in onze kerk.
    Dit keer wordt de film ‘Faith like potatoes’ gedraaid. ’Faith like Potatoes’ (‘Aardappelgeloof’) vertelt het levensverhaal van Angus Buchan. Hij is een Zambiaanse aardappelteler van Schotse komaf die met zijn gezin naar Zuid-Afrika trekt op zoek naar een beter leven. In zijn strijd een nieuwbestaan op te bouwen, krijgt hij een schijnbaar ongelooflijke serie tegenslagen te verwerken. Al snel wordt Buchans leven beheerst door gevoelens van angst en woede. Maar mede door zijn ongewone vriendschap met zijnboerenknecht, een Zulu, ondergaat Buchan een
    opmerkelijke transformatie. Hij komt tot geloof en daagt alle blanke boeren in Zuid-Afrika uit met hem te geloven dat er een einde kan komen aan de droogte en het geweld tegen blanke boeren.
    Hij gelooft God voor een wonder in een onmogelijke situatie.